Aleksiej Bałabanow

7,9
355 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Aleksiej Bałabanow

Jeden z nielicznych najwybitniejszych oraz oryginalnych rosyjskich reżyserów odszedł od nas we wczorajszą sobotę pozostawiając po sobie pustkę, którą rosyjska kinematografia nieprędko zapełni. Podobnie jak Wojciech Smarzowski tworzył filmy, które nie każdemu człowiekowi przeszłyby przez gardło, filmy pełne szarości, beznadziei i ludzkiego okrucieństwa. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci...

Skandal

Bardzo mi przykro :(

Skandal

Dobrze, że nie w jutrzejszą sobotę.

Skandal

Żesz cholera, a mógł jeszcze tyle dobrego nakręcić. Po obejrzeniu choćby jednego Jego filmu nie da się o Nim zapomnieć. Wielki smutek :(

Skandal

Naprawdę bardzo smutna wiadomość :( Chyba najlepszy współczesny reżyser rosyjski. Szkoda, że nie dane mu było nakręcić kolejnego filmu o młodości Stalina.

Skandal

Na zawsze pozostanie w mojej pamięci...

bez_imienny

Na zawsze pozostanie w pamięci wielbicieli i zwykłych widzów. Szkoda, że najlepsi artyści odchodzą przedwcześnie, a na ich miejsce przychodzą podróbki pozbawione chociażby odrobiny talentu.
P.S. Świetny hołd dla Philipa Seymoura Hoffmana.

Skandal

Nosz urwa! Dopiero dziś się dowiedziałem, gdy zajrzałem tutaj na jego profil. :-/
Nie zgadzam się! Najgenialniejszy rosyjski reżyser odwala kitę przed 60-tką, a różne odpady atomowe dożywają setki. Ech...

Skandal

Został zamordowany przez skrytobójcę... tyle.

LukasCVGL

Nie został zamordowany, wiem że w Polsce teorie spiskowe rosną szybciej niż grzyby po deszczu, ale to oczywiście stek bzdur. Bez przesady był reżyserem (i to wielkim), a nie politykiem.

Stein50177

Nic nei wiesz, to po co zabierasz głos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones