PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804645}

Legenda o Kołowracie

Legenda o Kolovrate
6,2 1 257
ocen
6,2 10 1 1257
Legenda o Kołowracie
powrót do forum filmu Legenda o Kołowracie

Film jest rosyjską wersją 300. Tylko ma bardziej rozwiniętą fabułę. Garstka przeciw chordzie. Główny bohater ginie na końcu a po kilku latach zmotywowani jego postawą Rusini jednoczą się w bitwie. Jak w 300.

ocenił(a) film na 6
popcorn19111984

tylko ze 300 z Usa duzo lepsze :D

hercules38

Tutaj się zgodzę tam kiczowatość była zaplanowana, tutaj mam wrażenie nie robiło to takiego wrażenia ;)

ocenił(a) film na 6
buterfly

w 300 nie ma zadnej kiczowatosci :P

hercules38

Owszem sceny walk są przesiąknięte kiczowatością chociaż jest to celowy zabieg ;)

ocenił(a) film na 6
buterfly

to ty chyba ogladales to nacpany bo nie ma tam nic zlego caly film swietny ;p

hercules38

Człowieczku nie mówię że jest w tym filmie coś złego, tylko że walki były przerysowane właśnie pewną kiczowatością,

jeśli jednak za się tego reżysera to dobrze się wie że taki ma właśnie styl ;)

ocenił(a) film na 6
buterfly

ale ja tam nie widzilem zadnej kiczowatosci znowu chcesz sie ze mna klocic motylu :D

hercules38

Oj znowu ci nie wyszło z tym motylkiem ;) - A sceny walk były kiczowato przejaskrawione do granic możliwości, chociaż mi to akurat nie przeszkadzało ;)

ocenił(a) film na 6
buterfly

tak to moze powiesz co oznacza twoje kiczowatosci w tych walkach sam bys pewnie od razu zginol od miecza mlododupcu ;D

hercules38

Już powiedziałem przejaskrawiony chociaż świetny kicz w walkach ;) - Co do tego czy bym zginął, to wybacz nie widzę związku z tematem ;)

ocenił(a) film na 6
buterfly

przestan pi...dolic o kiczu sam jestes kiczem w 300 nie ma go nigdzie fajo ;p

hercules38

W walkach aż wylewa się kiczowate przejaskrawienie ;) - Jednak oczywiście jest to celowy zabieg ;)

ocenił(a) film na 6
buterfly

co ty gadasz przestan sie powtarzac napisz cos nowego w tym temacie

hercules38

A niby co mam napisać? :) - Wystarczy obejrzeć pierwszą lepszą scenę walki, kiczowate przejaskrawienie aż wypełza z każdej takiej sceny ;) - Ale powtórzę jeszcze raz to był celowe zabieg bo też taki był komiks ;)

ocenił(a) film na 6
buterfly

nie bylo tam nic kiczowatwgo to realne walki dobrze zagrane

hercules38

Ta owszem te praktycznie w każdej walce slow motion też zapewne jest realne ;)

ocenił(a) film na 6
buterfly

a zasadzic ci kopa w dupe cwaniaczku :D

hercules38

Oj oj czyżby już zabrakło argumentów? ;)

hercules38

Masz świadomość tego, że jesteś zwykłym chamem? Na dodatek głupim...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones