PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818051}

Kosmiczne mistrzostwa

Vratar galaktiki
5,7 1 209
ocen
5,7 10 1 1209
Kosmiczne mistrzostwa
powrót do forum filmu Kosmiczne mistrzostwa

Hejhej. Obejrzałam na razie tylko zwiastun, ale czy tylko mi się wydaje, że to takie mocne vibes Galactic Football z 2006?

Matylda_Laba

Raczej mocna zrzynka z Galactic Football do tego sam widzidząc tylko zwiastun jestem w stanie stwierdzić że fabularnie będzie do dupy

kacpertowarek4

Echh... Pewnie masz rację. Przez to teraz zatęskniłam za starym dobrym Galactic Football. Zamiast robić film, mogliby zrobić wreszcie 4 sezon...

Matylda_Laba

Też tak myślę. To była na prawdę świetna kreskówka z fabułą która po za dzieciakami wkręca też starszych. A jak chcieli robić film to mogi go właśnie zatytułować Galactic Football i np. Historie o tym jak wyglądały pierwsze mecze.

kacpertowarek4

Dokładnie!

Matylda_Laba

Galactic Football to moje pierwsze skojarzenie po obejrzeniu zwiastuna

Matylda_Laba

Mi się to na pierwszy rzut oka wydawało skrzyżowaniem Igrzysk Śmierci z Ready Player One.

Matylda_Laba

Galactik Football to było zdecydowanie moje skojarzenie po zobaczeniu zwiastunu! Szczerze mogliby w końcu zrobić ten 4 sezon, na który już czekamy ponad 10 lat

Matylda_Laba

Mnie też się skojarzyło. Nawet jedna postać z trailera wygląda jak wzięta z drużyny shadows.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones