PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382751}

Ładunek 200

Gruz 200
7,3 25 049
ocen
7,3 10 1 25049
7,1 11
ocen krytyków
Ładunek 200
powrót do forum filmu Ładunek 200

nie zgadzam sie z reszta ktora dala mniej
pewnie nie widziala filmu wiec sie lepiej nie wypowiadajcie

lukasz_111

zgadzam sie... z opisu raczej nie mozna stwierdzic czy film jst fajny czy nie ;)
ja daje 10/10

ocenił(a) film na 7
lukasz_111

A jak dam 9/10 to sie zgodzisz czy nie?

ocenił(a) film na 10
lukasz_111

dokładnie.

trzeba zobaczyć aby móc rzetelnie ocenić film.
Nie jest on może arcydziełem, ale filmem naprawdę dobrym. Trochę przerażający - fakt - ale czy amerykańskie filmy są kolorowe, cudowne i przyjazne?

widziałam film - cóż, może jestem nieczuła na tym punkcie - ale aż tak bardzo mnie nie poraził. Widziałam niekiedy sceny o wiele mocniejsze, niż to co zaprezentował Bałabanow.

ogólnie kawałek dobrego kina.

lukasz_111

film jest bardzo dobry, jest trudny, ale doskonale obrazuje tamte czasy... polecam

ocenił(a) film na 5
olka1821

a contrario - film jest kiepski, w ogóle nie jest trudny a czy doskonale obrazuje tamte czasy to ani ja, ani ty nie wiemy.

[spoilery]

Do czego można pić? Otóż mam wrażenie, że jedna myśl, z której zrodizł się film nie przekształciła się w żadną historię. Zakończenie każdego z wątków było przewidywalne do bólu - rzucają trupa obok dziewczyny? Ależ niespodzianka! Profesor ateista nawraca się? Kto by pomyślał?!

Naturalizm i obskurnośc tego filmu w ogóle mnie nie zraziły, raczej wywoływały śmiech. Nie wiem w takim razie czy ma to być groteska zdegenerowanego społeczeństwa czy realny obraz.? Wyszło z tego ni jedno ani drugie - tak jakby twórcy pogubili sie zanim w ogóle zaczeli kręcić.

ocenił(a) film na 9
kalafior_2

Akcja tego filmu nie została wymyslona, co mozna było przeczytac w ciagu pierwszych kilku minut, w zwiazku z tym nastepnym razem proponuje uwazniej ogladac a dopiero pozniej sie wypowiadac, pozdrowienia.

ocenił(a) film na 5
przemyslowiec_z_paryza

spóźniłem się na seans 5 minut mniej więcej.

ocenił(a) film na 8
kalafior_2

Film WG MNIE ,jest dobry , nie jest slodki i fabula tez mi sie spodobala , poza tym sceny tego filmu tez sa calkiem niezle . No ale tez nie mozna powiedziec ze jest jakis swietny i wogle cudo , poza tym nie sprawil na mnie piorunujacego wrazenia czy sklonil do przemyslen , ale i tak do ulubionych dodam bo rzadko mam okazje obejrzec taki film

ocenił(a) film na 9
bluthun8

Moja ocena 9/10.(uwaga spoiler!) Bardzo zaskakujące rosyjskie kino. Może jak to ktoś napisał że film nie jest dla wszystkich (na pewno nie dla miłośników bollywoodu czy hollywoodzkich komedii romantycznych),ale na pewno nie jest to produkcja powielająca schematy. W kadrze widzimy obskurne miasto, szarzy ludzie w swojej bezsilności, to wszystko poraża tak gwałtownie jak scena w której zostaje wykonana egzekucja na niewinnym gospodarzu.

ocenił(a) film na 10
lukasz_111

zgadzam się, film jest, moze nie wybitny ale naprawdę dobry, drastyczne sceny, przelewająca się aż brutalność i to w najlepszym wydaniu, człowiek ma aż chęć odwrócić zrok, jednak ciekawość co będzie dalej, jak to wszystko sie dalej potoczy, nakazuje ogladać i zachwycać się, bo film jest wg mnie naprawdę świetny, jeden z lepszych jakie widziałem w tym roku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones