PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382751}

Ładunek 200

Gruz 200
7,3 25 049
ocen
7,3 10 1 25049
7,1 11
ocen krytyków
Ładunek 200
powrót do forum filmu Ładunek 200

Film bardzo przeżający, ale realistyczny. Na długo zostaje w pamięci... 9/10

ocenił(a) film na 9
Maybe90

Koleżanka może z dkfu w Dolnośląskim Centrum Filmowym? ;) Ja się jeszcze nie mogę pozbierać, nie potrzeba hektolitrów krwi i flaków, żeby film był wstrząsający...

ocenił(a) film na 8
smolki5

ja byłem :)

spojler

mnie zmiażdżyła scena, w której czytał listy jej chłopaka, który zielony leżał obok ( gdzie jest jakakolwiek granica? )

ocenił(a) film na 9
klabing1

Do Dolnego Śląska mi bardzo daleko ;) - ja jestem z Małopolski :)

ocenił(a) film na 9
Maybe90

Tak mi się wydawało, bo dodałaś post akurat gdy skończył się pokaz tego filmu na dkfie we Wrocławiu :)

ocenił(a) film na 9
klabing1

W ogóle ten film był wstrząsający a w momencie, gdy Żurow dowiedział się, że narzeczony Andżeliki zostanie przywieziony do Lenińska, już wiedziałem co zrobi, może ja też jestem chory, nie wiem... w każdym razie film wytrącił mnie z równowagi na dobre parę dni.

ocenił(a) film na 9
smolki5

Film, który mnie na najdłużej wytrącił z równowagi to "Nie opuszczaj mnie". Chyba żaden inny tak mną nie wstrząsnął. Tydzień wyjęty z życia :)

ocenił(a) film na 9
Maybe90

Który? Ten polski czy ten drugi?

ocenił(a) film na 9
smolki5

Był jakiś polski? :P. Mnie chodziło o "Never let me go" - swoją drogą niezłe tłumaczenie...

ocenił(a) film na 9
Maybe90

Wpisałem "nie opuszczaj mnie" to mi się dwa pokazały ;)

ocenił(a) film na 9
smolki5

Mocne, mocny, polecam :). "Tamten świat samobójców" też niezły :)

ocenił(a) film na 9
Maybe90

Zobaczymy, na razie mam parę innych rzeczy w kolejce :) A Ładunek 200 był w czwartek na tvp 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones