PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382751}

Ładunek 200

Gruz 200
7,3 25 049
ocen
7,3 10 1 25049
7,1 11
ocen krytyków
Ładunek 200
powrót do forum filmu Ładunek 200

To jest chore !

ocenił(a) film na 7

Żaden film nie wywołał u mnie jeszcze takich negatywnych emocji, tym bardziej że to ponoć na faktach, ale w rosji wszystko jest możliwe, to jest po prostu coś przerażającego. Scena z trupem najmocniejsza i to co dzieje się potem. To jest taka patologia że, w pewnym momencie zacząłem nawet myśleć że zmusi dziewczynę żeby robiła to z trupem narzeczonego.
Dobrze że kobita zastrzeliła bydlaka, serce w tamtym momencie zaczęło mi walić jak szalone.
Zastanawia mnie co dalej stało się z dziewczyną, jaką można obrać interpretację?
Wszystkie piły, hostele itp itd nie umywają się do tego.

ocenił(a) film na 7
kriswolf

No co stało z wycieńczenia po jakimś czasie padła jak tam tylko spiryt miała i nic do jedzenia a do tego ten smród i pełno much.

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

Nie sądzę. Milicjant nie żyje, nie stawi się do pracy, ktoś prędzej czy później tam zajrzy. Ogólnie - super film, bardzo mi się podobał.

ocenił(a) film na 7
Aquila_Tiberius

Za nim ktoś się zorientuje i tam przybędzie to ta dziewczyna będzie już sina i zielona jak ten trup co koło niej leżał;)

jazdowicz2666

Konkretnie to dwa trupy leżały na łóżku obok dziewczyny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones