PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382751}

Ładunek 200

Gruz 200
7,3 25 040
ocen
7,3 10 1 25040
7,1 11
ocen krytyków
Ładunek 200
powrót do forum filmu Ładunek 200

Film ma słabą fabułę, dość chore, hardcorowe sceny, co miłośnikom takiego kina pewnie się spodoba, ale ja tam "prawdziwego ZSRR" za dużo nie widzę. Lubię Bałabanowa, ale ten film pozostawia mieszane uczucia

ocenił(a) film na 4
Spoko_loko

Moim zdaniem Bałabanow poszedł tu po prostu na tanie efekciarstwo

Barnabasz

dokładnie

Barnabasz

Tak piszą chyba tylko ludzie, dla których ten film od początku do końca bije brutalnością. Na mnie prawdziwe wrażenie zrobiła tylko jedna scena, reszta, normalny film. Mocna 7'mka.

ocenił(a) film na 4
Astrox

Ale tu nie chodzi o brutalność. tu chodzi o wymyślenie sceny, gdzie bezdomny gwałci młodą dziewczynę, obok której leży jej rozkładający się facet. K... sorry, ale ale mnie to NIE JEST NORMALNE! Nic nie wnosi do akcji, emanuje tylko obrzydzeniem

ocenił(a) film na 9
Barnabasz

Nie jest normalne, ale takie rzeczy dzieją się na świecie. A nawet gorsze. Rozumiem, ze filmy mają nie pokazywać tej strony człowieczeństwa, bo was przeraża czy co? Bardzo dobry film i więcej takich co pokazują ciemną stronę człowieka, a nie tylko wesołe pierdy.

Barnabasz

Jaki bezdomny jak się chwalił, że ma "kwaterę"

ocenił(a) film na 8
Barnabasz

Rzeczywistość to zweryfikowała - po zbrodniach obecnie popełnianych w Ukrainie, "efekciarstwo" okazało się rzeczywistością.

Spoko_loko

Oprócz tej fajnej laski to w sumie film bez sensu

ocenił(a) film na 5
szalony_kosiarz

No właśnie

szalony_kosiarz

Uzasadnij.

ocenił(a) film na 8
Spoko_loko

Film jest podobno na faktach więc to życie wymyśliło scenariusz.

ocenił(a) film na 3
Gomez_2

Z naciskiem na "podobno". Za kłamstwo obniżyłem ocenę do 3. W sumie jest to film, który łączy chęć wstrząśnięcia widza okrucieństwem świata (... szczególnie tego stworzonego przez określone warunki społeczno-polityczne ...) z typowym exploitation flickiem. Mocno niesmaczne połączenie.

sbbbbs

Sam jesteś niesmaczny. Film był spoko. Mocna 7'ka.

sbbbbs

Film nawiązuje do seryjnego zabójcy Aleksandra Spiesiwcewa i jego mamusi. Dzieło reżysera to miła bajka w porównaniu do wyczynów w/w. Widzę w tym filmie mocne nawiązania.

ocenił(a) film na 5
Gomez_2

Tak, to prawda, ale musielibyśmy wiedzieć dokładniej jakie elementy były na faktach - czasem wystarczy, że ktoś wykorzysta z 2 - 3 fakty typu koleś zginął, policjant ją uwięził, a innego zabili i już jest "na faktach", a poszczególne sceny to już sprawa scenarzystów i reżysera

Spoko_loko

A to robi jakąś różnicę, czy dany film jest na faktach lub nie? Film to film, ma opowiedzieć jakąś historię i tyle. Ta była brudna i brutalne, bywają i takie. Nie każdemu musi się podobać, mi się podobało. Więc odpowiadając na twoje pierwsze pytanie, tak warto robić filmy które Jaśnie Panu Spoko_loko się nie podobają, bo znajdą się ich amatorzy. I nie, nie jestem typem człowieka, który siedzi przed tv/komputerem i mówi sam do siebie "ale to było butalne! Ale mnie to jara! Hahahahgahahfdahfdsa!!!" Obejrzałem go jak każdy inny film.

ocenił(a) film na 4
Astrox

jak napisałem Ci wyżej - tu nie chodzi o brutalność. tu chodzi o wymyślenie sceny, gdzie bezdomny gwałci młodą dziewczynę, obok której leży jej rozkładający się facet. K... sorry, ale ale mnie to NIE JEST NORMALNE! A tak poza tym Spoko_logo przecież nigdzie nie pisze o brutalności, ja też w moim poście w ogóle o tym nie wspomniałem, więc nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.

Barnabasz

Jak żyjesz w bańce informacyjnej, to potem tak jest. A żyj sobie i żryj do dnia ostatecznego, wygodnie, bezpiecznie, w ignorancji i względnym spokoju. Trzy mądre małpy.

Spoko_loko

Film nawiązuje do Aleksandra Spiesiwcewa i jego mamusi, którzy przez miesiąc torturowali trzy kobiety przywiązane do kaloryfera.

ocenił(a) film na 7
Spoko_loko

Dokładnie ,swoją droga ten film świetnie pokazuje manipulację .Polacy oglądając go odrazu myślą ,ze Rosja to dziki i chory kraj morderców, pijaków,psycholi i gwałcicieli.Ale na Poklosie czy Idę to się strasznie burzą (slusznie zresztą ) ,ze to kłamliwe antypolskie filmy .Dokładnie tak samo jest z ładunkiem

Danio31b

Rosja to stan umysłu

Jaack_357

A co polaki pomylą się jak tak pomyślą że dziki i chory pełen morderców i pijaków kraj?

ocenił(a) film na 7
Jaack_357

Na pewno nie ,film wiadomo ,ze coś dodaje od siebie ,Wszyscy ruscy na pewno tacy nie są

Danio31b

tego nie mogę powiedzieć że wszyscy, ale na pewno większość

ocenił(a) film na 10
Danio31b

to jest film o rosjanach a nie rusinach matole! a co do tych dwoch gowien co wymieniles to jest to prymitywna propaganda robiaca z katow ofiary

Danio31b

Dalej bronisz Ruskie zapijaczone zwierząta?

ocenił(a) film na 7
Jaack_357

To Polska jest stanem czego? :)
Pod każdym filmem o Rosji to samo...

invasion

Stanem ducha

ocenił(a) film na 7
Jaack_357

Aha.
Prawie tak głębokie, jak poprzednia wypowiedź.

Danio31b

Żałosny komentarz oparty na twoich własnych imaginacjach. Dobrze wiedzieć, że blisko 40 milionów ludzi mieszka w twojej głowie, że też miałaś/eś czas poznać ich wszystkich...

ocenił(a) film na 7
Astrox

Co w nim żałosnego?? LOL wystarczy cokolwiek poczytac.Ludzie pisza: obejrzycie Ładunek 200 zobaczycie jaka bieda i patologia w Rosji.Tak niestety jest

Danio31b

Co to k. znaczy "ludzie". Jeden matoł z drugim tak napisze i już wielka lampka z napisem "Uwaga! Masowe szerzenie antyrosyjskiej propagandy!" się kolejnemu włącza. A dwóch filmów które wspomniałeś jeszcze nie widziałem i pewnie długo nie zobaczę, kto wie, może one też nie uogólniają tylko opowiadają historię konkretnych ludzi, jak i Ładunek i nie ma się o co spinać.

ocenił(a) film na 7
Spoko_loko

jak dla mnie - nic zaskakującego, ot kawałek ich życia... nie pierwszy to film o ruskim bagienku... dość ładnie i składnie fabuła poszła, i sama końcówka - dobra... życie toczy się dalej... większości mniej więcej takie, jak w tym filmie...

Spoko_loko

Nieeee warto było robić nic! Najlepiej to przymykać oczy, uszy, usta i oglądać tylko fiołki na łące.

Spoko_loko

Słabą fabułę? Uzasadnij. Ja przewrotnie zapytam, warto to tworzyć takie wpisy, gdzie rzuca się bezmyślnie puste tezy bez żadnej argumentacji, typu "fabuła słaba"? Co to znaczy w ogóle??

ocenił(a) film na 3
Astrox

Mniej więcej tyle samo, co twoje "Sam jesteś niesmaczny." pod moim komentarzem-- bez jakiegokolwiek odniesienia się do meritum. Natomiast na "przewrotne" (?) pytanie o to, czy warto "tworzyć wpisy" odpowiadam: zdecydowanie nie warto spamować całego wątku dwuzdaniowymi ripostami pozbawionymi w zasadzie treści. Rozumiemy: jesteś na etapie, gdy podoba ci się exploitation cinema. No i okej. Większości ludzi wcześniej lub później to przechodzi. (Choć zdarzają się oczywiście zaburzone jednostki w rodzaju Quentina T., którzy do starości nie mądrzeją, i z tym też trzeba się pogodzić.)

ocenił(a) film na 4
sbbbbs

Dobrze piszesz!

Spoko_loko

Jest jakaś mocniejsza scena od najmocniejszej z "Srpskiego filmu"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones