PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382751}

Ładunek 200

Gruz 200
7,3 25 049
ocen
7,3 10 1 25049
7,1 11
ocen krytyków
Ładunek 200
powrót do forum filmu Ładunek 200

Juz dawno w trakcie seansu nie mruknąłem sobie z uznaniem pod nosem : O, ja pie...ę" :)
Ładunek dał radę. Jak w temacie: 8/10

ocenił(a) film na 3
cronin35

uzasadnij. proszę.

ocenił(a) film na 8
chickensoup

jest tam taka jedna fajna scena, bierze w niej udział trup komandosa, jego narzeczona, dwóch policjantów.......masakra :)

cronin35

Dobre uzasadnienie. ;)

ocenił(a) film na 8
cronin35

ten film mnie poschizował - zwłaszcza ta scena

jedrrek

Mnie niestety nie poschizował. Za dużo obejrzałam filmów tego typu.
Ale na szczęście jakieś filmy są mnie jeszcze w stanie poruszyć, ten niestety tego nie zrobił.

ocenił(a) film na 3
cronin35

Podoba wam się ten film ze względu tylko na brutalne sceny? Wg. mnie "Ładunek 200" oprócz ukazania realiów ZSRR, nic innego nie wniósł. Wszędobylskie chlanie, syf, bieda,marazm, otępienie, obojętność w tym filmie jakoś nie przemówiły do mnie. Jakim cudem ten film jest tak wysoko oceniony? Jak to wszystko posklejać ze sobą? Jakiś profesor-ateista, psychol, chłopak obojętny na losy bohaterki, żona skazanego za morderstwo. Czy to ma jakieś znaczenie symboliczne, oprócz ukazania 'tamtejszego życia'? Czym się tu podniecać?

ocenił(a) film na 8
akinomek

nie wiem czego oczekiwałeś od tego filmu - ja dałem wysoka notę, bo mnie poruszył. czegóz więcej potrzeba?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones