PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382751}

Ładunek 200

Gruz 200
7,3 25 049
ocen
7,3 10 1 25049
7,1 11
ocen krytyków
Ładunek 200
powrót do forum filmu Ładunek 200

Po tych wszystkich wpisach i komentarzach: "jedzie po ryju", "rani psychę", spodziewałem się tutaj nie wiadomo czego. Że będę leżał i kwiczał. Ale jakoś przeszło i już. Fakt, było kilka strasznych scen, które na pewno zapamiętam, jak UWAGA SPOILER gwałt butelką, czy egzekucja skazańca KONIEC SPOILERA, ale ogólny obraz pozostał taki: film świetny, lecz mnie zawiódł, bo spodziewałem się, że rozłoży mnie na łopatki drastycznymi scenami, a tak się nie stało. Nie wiem, może po obejrzeniu iluś tam filmów człowiek po prostu uodparnia się na takie rzeczy. Tak samo było przy "Idi i smotri": jakież to były komentarze, czego w tym filmie nie ma, jak to się go nie przeżywa. A ja obejrzałem i pytam siebie: o co chodzi?
Moim zdaniem filmem naprawdę mocnym jest rosyjska "Toćka" z 2006 roku (autora polskiego tłumaczenia tytułu mam ochotę ukatrupić), tam to faktycznie jest hardkor. Ale o tej produkcji jakoś się w Polsce nie mówi.
Ogółem: seans był wspaniały, ale czegoś tutaj po prostu nie rozumiem.

ocenił(a) film na 3

Również byłem nastawiony na to że "porani mi psyche" po komentarzach, które tu czytałem a tu lipa straszna z tym filmem ;/ juz lepszy jest "I spit on your grave"

ja podobnie jestem zawiedziona. W filmie jedyną chorą sceną ale nawet nie straszną czy obrzydliwą jest trup w łóżku. Nawet scena z gwaltem butelką jest oklepana przez horrory po dramaty. ostatnio widziałam ją choćby w filmie Sponsoring.
Naprawdę film jest słaby.

użytkownik usunięty
iwona1510005

Widzę, że raczej przeważają takie opinie, że jeśli film zwiódł, lub nie spełnił oczekiwań, to jest zły. Ja natomiast uważam, że "Ładunek 200" jest doskonałym dramatem społecznym i psychologicznym, lecz po prostu jest to inny film, niż chciałem obejrzeć. Spodziewałem się bardziej horroru gore i dlatego się zawiodłem, ale nie obniżam przez to oceny - oceniam film taki, jaki on jest, a nie taki, jaki chciałbym, żeby był ;)

A już się bałam, że to ze mną jest coś nie tak, bo też mnie niespecjalnie ruszył. Jestem przekonana, że gdybym się nastawiła na dramat byłabym usatysfakcjonowana, ale po wszystkich komentarzach na filmwebie naprawdę spodziewałam się czegoś potwornie chorego...

Oglądałam ten film z Mamą ;), która też nie była zszokowana, więc może to jakaś rodzinna ułomność :P Jej się chyba bardziej podobało, bo mogła rosyjskiego posłuchać (sentyment :P).

ocenił(a) film na 5
Czeku

Pozdrowienia dla wielbicieli perwersji. Może o Was też kiedyś nakręcą film, tylko musicie się "wykazać" w realu

redrooster

Pozdrowienia dla smutnych ludzi, którzy swoje życiowe frustracje muszą wyładowywać na forum filmwebu ;)

ocenił(a) film na 8

Jak ktoś ma zrytą psychę, to już nic jej nie zrani. Pomyśl o tym w ten sposób :)
Chcesz zryć sobie beret, obejrzyj "Srpski Film", ale na własną odpowiedzialność...

użytkownik usunięty
markac

Już od dawna nie udzielam się w filmwebowych pyskówkach, więc możesz sobie darować dalsze prowokacje...

ocenił(a) film na 8

W każdej wypowiedzi doszukujesz się ataków? Masz jakąś fobię? Zaproponowałem tylko film.
Nie oczekiwałem żadnej odpowiedzi, bo też nie lubię wdawać się w zbędne dyskusje.
Czytając jednak niektóre komentarze pod filmami, jakie to one są niestraszne, słabe itp, można odnieść wrażenie,
że niektórzy są już tak bardzo spaczeni, że krzywda ludzka nie robi na nich żadnego wrażenia.
Nie chciałbym spotkać takich ludzi wieczorową porą.
Są ludzie z empatią, nastawieni na czynienie dobra, ale są też i psychopaci, którzy żyją wśród nas i tylko czekają na impuls...
Nie piszę o Tobie, więc się tak nie bulwersuj :)
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
markac

W jakiej każdej wypowiedzi? Kiedy ostatnio zarzucałem komuś na Filmwebie, że mnie atakuje? Chyba dawno, bo niczego takiego w ostatnim czasie sobie nie przypominam. Twoją wypowiedź odczytałem jasno jako skierowaną przeciwko mnie, ale ciesze się, że to nieprawda, bo nie jestem psychopatą. Wiele filmów porusza mnie do głębi, a że "Ładunek 200" akurat nie... Cóż, kwestia gustu.
O "Srpskim filmie" już słyszałem, ale dziękuje za propozycję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones