PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382751}

Ładunek 200

Gruz 200
7,3 25 049
ocen
7,3 10 1 25049
7,1 11
ocen krytyków
Ładunek 200
powrót do forum filmu Ładunek 200

Myślę że ten film można porównać pod względem okrucieństwa z horrorami gore.
Ostatnio widziałem horror Hellraiser,i pod względem straszenia przegrywa on z GRUZ 200.
W Gruz 200jest taki ładunek,okrucieństwa,obojętności,bezsilnośći i odczłowieczenia że nie polecam nikomu o słabych nerwach.
Sam nabrałem się na te oceny i obejrzałem ten film ,myśląc że jest to film sensacyjny.
A wyszło że straszy jak horror.




mitemite

Naprawdę? O_O

Czyli jeżeli nie moge przez 3 miesiące spać po nocach po tak lekkich horrorach jak Stygmaty czy Piła, to nie powinnam Ładunku 200 oglądać?

ocenił(a) film na 9
Madzia_89

Jezeli nie mozesz spac przez 3 miesiace po Pile, to po tym nie usniesz przed rok. Tak mi sie wydaje oczywsice, bo ja np po pile ani w trakcie nie czulem strachu czy oburzenia tu wrecz przeciwnie. Duza dawka sadyzmu i okrucienstwa.

guller

a porównujac do "hostel" ? domyslam sie ze hostel marnie wyglada :| ale jesli ładunke 200 powiedzmy ze to 10/10 pod wzgledem okrucienstwa to hostel ile?

ocenił(a) film na 7
vaski

Hostelik na pewno wygrywa w kategorii przedstawienia okrucienstwa fizycznego - odcinane i rozrywane ciala, itp wizualne przyjemnosci dla widza.
Gruz - bardziej niz fizyczne - ukazuje okrucienstwo psychiczne, ktore przedstawia rzeczywiste odczlowieczenie oprawcy i zanik wszelkich uczuc wyzszych tegoz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones